Mobil Menü:

Dost - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Dost

Dostluk veya arkadaşlık ne kadar güzel bir durum demi. Her zaman insan ister ki beni anlayan dinleyen bir arkadaşı olsun herkes ister. İster dost olsun ister arkadaşlık olsun herkesin istediği gerçekten güzel bir durum diyebiliriz.

Arkadaşlık kavramı gerçekten güzel bir durum diyebiliriz.Arkadaşlık dostluk gibi kavramlar insanı gerçekten mutlu hissettiren güzel duygular içerisine sokan güzel bir durum diyebiliriz. Ancak baktığımızda artık insanlar o kadar yabancı olmuş ki duruma bu durum karşısında insanlar birbirine kendine karşı olmuş bir durum olabilir. Ancak baktığımızda dost dediğin her zaman senin yanında olabilen her durumda seni destekleyen seni sen olduğun için sevene ve seni değiştirmeyen kişi diyebiliriz. Ancak baktığımızda eskisi dostum diyebileceğimiz veya gerçekten arkadaşımız diyebileceğimiz kişiler çok az olabiliyor. Çünkü günlük hayatımızda dostluk kavramı oldukça zor bir durum. Çünkü yanlış anlaşılıyor. Birisi ile arkadaşlık dostluk kurduğunda o kişinin senin yanında olmasını beklersin seni anlamasını beklersin. Ancak baktığımızda gerçekten bu durumun artık olmadığını görüyoruz.

İşte bu durumlar ile birlikte insanlar arakdaşlığı dostluğu gerçekten anlaması gerekiyor. Ve gerçekten bir dost bulduğunda onu gerçekten iyi tanımalı ve ona gerçekten benimsemelisin. Ve seni sen olduğun için sevecek ve seni anlayacak kişileri dostun olarak yanında tutmalısın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015