Mobil Menü:

Diyarbakır Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Diyarbakır Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

İsmim cavidan aslen diyarbakırlıyım. Yakın zamanda boşandım hiç çocuğum yok benim gibi dul beylerin yazmalarını bekliyorum. İlan eklemekteki amacım hemen birileri ile görüşmek değil. Bir süre buradan yazan dürüst yorum sahipleri ile sohped ederek uzun vadede ciddi bir yolda adım atmak istiyorum.

Çalışmıyorum, gezmeyi eğlenmeyi çok severim. Çevrem genelde eğlenceli, ağlayanı bile güldürebilecek biri olduğumu söylerler. Tıpkı benim gibi enerji dolu beraberce hayatımıza hayat katabileceğim beylerin yorumları ile ayrıca ilgileniyorum.

Uzun vadede ciddi bir yolda ilerlemeyi düşünüyorum. Bu nedenle gönül eğlendirmek isteyenler yazmasınlar lütfen. Eğer ciddi planlarınız var ise sizin de benim gibi yorumlarınızı okumak isterim. Yine ciddi bir karar almışsanız kendi ayakları üzerinizde durabilmeniz, ileride kuracağınız ailenize bakabilecek bir durumda olmanız maddi olarak benim için yeterlidir. Öyle çok şey isteyen biri sayılmam.

Ben 24 yaşındayım 25 den 35 yaşlara kadar tüm beyler yazabilirler. Fiziki görünüm olarak 1,68 boyundayım bende kısa biri olmasını istemiyorum. Bakımlı giydiğine, kısaca kendine özen göstern beyler ile bayanlar ile nasıl konuşulur, bir ortamda nasıl davranılır ve tabiki sevdiği insana nasıl sahip çıkılır iyi bilen beyler özellikle tercihimdir.

Lütfen ilanımı okumayanlar yanıt yazmasınlar böyle yorumlara cevap yazmayı düşünmüyorum. Yorumlarınızda biraz kendinizden bahsedin. Kriterlerim olmaz ise olmaz değildir ilginizi çeken ve beraberce başka türlü bir kriterde çok daha mutlu olabileceğimizi düşünüyorsanız yazın konuşalım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Numarani at tanisalim gencim.

 2. Sizinle tanışmak istiyorum musaitmisiniz mesaj atın yeterli.

 3. Numaramani atarmisn?

 4. Numaranizi atarmisnz?

 5. mrhb numarnizi atarmisniz.

  1. Mrb naslsn beni ararmsn bende diyarbakrlym.

 6. Numaranızı gondersenize.

  1. mrhb numarnizi atarmisniz.

 7. Merhaba ben efe bana ulaşırsanız sevinirim.

 8. selam cavidan hanim uzun zamandir sızin gibi olgun düşünceli bir bayanla tanismak ıstiyordum siz ciktinız karsıma sızden haber bekliyorum.

 9. Selam 29 yaşındayım 1.95 boyunda Diyarbakırliyim tanışmak istersen mesaj atabilirsiniz.

 10. Merhaba tanisa bilirmiyiz.

 11. Selam bende diyarbakırlym 22 yaşındayım ve olgun bayanlardan çok hoşlanrm eğer sizde isterseniz saygı çerçevesinde tanışmak isterim bana bir şans vermenizi isterim ha eğer istemezseniz anlayışla karşılarım ama eğer teklifimi değerlendirirseniz çok mutlu olmuş olurum .

 12. Nasilsiniz.

 13. Selam.

 14. Beni ara aşkım.

 15. Mrb Diyarbakır’da ikamet ediyorum devlet kadrosunda memurum bekarım uzun Zamandir yanlızım yaşım 36 Diyarbakır’da ikamet eden 29 veya 34 yaşlarında byn ariyorum anlaşırsak ileriye dünük evliliğe düşünüyorum GSM ne Zaman isterseniz GSM açık mesaj da gönderebilirsiniz saygılarımla.

 16. Merhaba ben bir dul erkeğim tanışmak istiyorum senin gibi bir güzelle ne dersin

 17. Slm ben Sertan yasim 35 yakisikli bir erkegim çevre illerden ciddi bi bayan arkadas aramaktayim ciddi olan bir bayan arkadaşlar arasın

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015