Mobil Menü:

Denizli Dul Bayan Seda - Dul Bayan Arkadaş

Denizli Dul Bayan Seda

Merhaba ben seda Denizli de yaşıyorum 36 yaşındayım. Çocuk sahibi olmayan bir dul bayanım. Ev hanımıyım, herhangi bir iş de çalışmıyorum ve ailem ile birlikte Denizli de yaşıyorum. Mütevazı bir hayatım var pek gezmeyi tozmayı sevmem. Aksine ailem ile vakit geçirmek bana çok daha çekici geliyor.

Boş zamanlarımda ilem ile vakit geçirkem yanında fil izlemeyi, kitap okumayı çok severim. Arkadaşlarımla evde çay içip sohpet etmek de olmazsa olmazlarımdan. Bana benim gibi ailesi ile vakit geçirmeyi seven evcimen beylerin yazmasını rica ediyorum. Daha önce evlenmiş ya da hiç evlenmemiş de olabilir. Dul beylerin önceki hataları ile bir ilişkilerinin kalmamış olması ayrıca dikkat edeceğim bir noktadır. İlk evliliklerinden çocuğunuz da olabilir. Elimden geldiğince abla ya da anne olurum evladınıza.

40 ile 45 yaş arası dürüst beylerin yazmalarını bekliyorum. Maddi olarak evliliğe hazır olması yeterlidir. Herhangi bir artı isteğim yok önemli olan mutlu olmamız benim için. Dış görünüşten ziyade iç güzelliğe daha çok önem veriyorum. Bunun için ve tabiki okumayı seven biri olduğum için bana yazdığınız yorumlar özellikle önemli. Kısa ya da uzun yorumları hiç ayırmadan tek tek okuyacağıma emin olabilirsiniz.

Ancak yorumlarında kendileri hakkında herhangi olumlu ya da olumsuz bir fikir edinemedeğim beyler cevap alamayacakları için şimdiden üzgünüm. Bunların dışında olumlu ya da olumsuz fikir edindiğim tüm beylerin yorumlarına mutlaka edindiğim fikri cevap yazarak belirteceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Slm.

  2. Merhaba seninle tanışmak isterim.

    1. Merhaba.

  3. Merhaba.

  4. Meraba hanfendi 24 yasinda guvenilir karizmatik ve zengin bir erkeyim tanismak istersen tel no

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015