Mobil Menü:

Değişik Kız İsimleri Arıyorum - Arkadaş Arıyorum

Değişik Kız İsimleri Arıyorum

Bebeğiniz için bir isim seçmekten daha güzel bir şey ne olabilir ki? Bu iş ne kadar eğlenceli ve neşeli güzel bir iş olsa da asıl kızınıza layık gördüğünüz hoş güzel bir isim bulmak aslında bir o kadar zor ve zahmetli bir iş ve aynı zaman da yorucu bir iş. Bunun için de değişik kız isimleri arıyorum yada arayan bir sürü kişiler mevcut.

Bunun için de isim paylaşan forum sitelerine yada benzer sitelerde yeni doğacak bebeğinize güzel bir isim bulmak gerçekten yorucu bir hale geliyor. Ama aynı zamanda da insanı mutlu eden için de tarifi anlatılamayacak duyguların çıkmasını sağlıyor. Bir evlat sahibi olmak kadar ona güzel bir isim vermekte heyecan verici ve yaşanması gereken en güzel duygulardan birisidir bana göre.Yeni doğan bir bebeğe isim vermek aslında gerçekten ciddi bir iştir. Peki bebeğimize yada güzel bir isim bulmak için bir sürü arayışlara giriyoruz ve ona güzel değişik kimsede olmayan bir isim arıyoruz. Günümüzde artık o kadar ilginç hiç duymadığımız güzel isimler ortaya çıktı ki ancak bunların sadece isim olması yada kulağa hoş gelmesi ile değil de biraz da anlamlarına bakarak bir ismin ne anlama geldiğine bakarak seçmek daha doğru olur diye düşünüyorum. Aslında bu konuyu siz arkadaşlardan fikir almak için açmak istedim. Yakın zamanda bir bebeğim olacak kız bir bebeğim ve ona anlamı güzel ve değişik bir isim bulmak istiyorum. Ve bunun için de bir sürü değişik kız isimleri arıyorum bakıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesine de ilan açmak ve güzel fikirler almak için değişik kız isimleri arıyorum sizlerden bu konuda güzel isimler öğrenmek ve güzel fikirler almak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Sizin de bu konuda ki fikirleriniz bekliyorum. Umarım anlamı da güzel olan ve değişik bir isim bulabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015