Mobil Menü:

Danimarka Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Danimarka Arkadaş Sitesi

İyi günler ben İzmir de yaşayan bekar bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Yabancı dil eğitimi görüyorum. Ve bazı sebeblerden dolayı da yakında gitmek istediğim bir yer var. Burası da Danimarka ancak insan hiç bilmediği bir ülkeye gidecek olması içinde bazı endişe duyuyor bunun için ben de Danimarka arkadaş sitesi bakmak istedim.

Ancak buna dair bir sürü site bulsam da yabancı olarak pek güvenemedim. Çünkü onları tanımıyorsun nasıl davranacaklarını buradan tanışıp da sana karşı nasıl yaklaşacaklarını kestiremiyorsun işte ben de bunun için Danimarka arkadaş sitesi bakan veya bu gibi arkadaşlık sitelerin de bulunup da Danimarka da yaşayan bayan veya erkek arkadaş bulabilmek için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.İşte bende bu nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi belirtmek istedim.25 yaşında bekar ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst insanlara karşı saygılı samimi alçak gönüllü içten hayvanları seven bir bayanım. Yakında Danimarka ya gideceğim ne kadar kalacağım yada nerede kalacağım belli değil ancak oraya gideceğim den dolayı bazı endişelerim var bunu da inkar edemem siz haliyle bu nedenden dolayı da orada yaşayan bir arkadaş aradığım için de bu ilanı açmak istedim.

Maddi konuda bir beklentim yok benim istediğim manevi bir destek çünkü hiç tanımadığın bilmediğin bir yere gideceksin ve yalnız gideceksin işte benim endişe duyduğum konu bu nedenden dolayı da Danimarka arkadaş sitesi bakmaya yada orada yaşayan bayan ve erkek arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015