Mobil Menü:

Çorum Arkadaş Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Çorum Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Çorum da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 2 çocuğum var. Ve birisi benimle birlikte yaşıyor diğer çocuğumda okuyor. Ben Çorum arkadaş sitesi bakıyordum ancak bu konuda biraz acemi olduğumdan dolayı da bulamadım pek ve takip ettiğim ve bildiğim bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi belirtmek istedim.

Ben bekar yalnız yaşayan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ve ciddi evlenmeyi düşünen bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve olmadı ne yazık ki. Yaşım 42 bekar çalışan ailesine evine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven bir beyim. Kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir beyim. Dürüst, saygılı, çalışkan evine ailesine düşkün bir beyim. Evlendikten sonra Çorum da yaşamak isterim çünkü burada kurulu bir düzenim ve evim var ve bunu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmediğimden dolayı zaten Çorum arkadaş sitesi bakıyordum ve bu nedenden dolayı da bu ilanımı açmak istedim.

Benim gibi evlenmeyi düşünen evine ailesine düşkün evlenmiş ayrılmış bekar ve çocuğu da olabilir. Bakımlı saygılı anlayışlı evini ailesini eşini çocuklarını düşünen Çorum da yaşamak isteyen veya düşünen benim gibi tekrar evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 35-42 arası olan ve Çorum arkadaş sitesi arayan veya bu tarz ilanlara bakan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015