Mobil Menü:

Ciddi Olarak Evlenmek İstiyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Olarak Evlenmek İstiyorum

Merhabalar iyi günler ben bekar çalışan kendi halinde olan dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşi ile mutlu olmak isteyen bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Benim istediğim ciddi olarak evlenmek istiyorum bunun için de ilan açabileceğim kendimi tanıtabileceğim bir yer arıyordum.

Bunun için de bana uygun gelen veya kendimi rahat hissedebileceğim ve ilk başta güven veren bu yere ciddi olarak evlenmek istiyorum bu siteyi de benim gibi ilan açan yerlere bakar iken buldum ve bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Bu evliliğimden bir çocuğum var babası ile yaşıyor. Tabi görüyorum ve ilgileniyorum elimden geldiğince ama uzak olduktan sonra ne kadar olursa o kadar olabiliyor. Ben artık ikinci defa şansımı denemek mutlu olmak tekrar dan ciddi bir ilişki düşünmek istiyorum. Bunun için de bu gibi yerlere bakıyordum ve bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun geldi.Ben Edirne de yaşıyorum bekar çalışan bir bayanım. Maddi konuda bir beklentim yok. Sadece istediğim mutlu bir evlilik eşim ile birlikte vakit geçirmek benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bey olması benim için önemli. Benim istediğim bu ve bu ölçüde ciddi bir evlilik arıyorum.Yaşım 35.

Benim gibi düşünen hayatında ikinci defa bir şans vermek isteyen bekar yada evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 35-43 arası olan evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşini anlayan dinleyen anlayışlı kibar dürüst kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan eşi ile ilgilenecek bir bey arıyorum. Bunun için zaten ciddi olarak evlenmek istiyorum .İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok güzelsin ara konuşalım tanışmak isterim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015