Mobil Menü:

Ciddi Olarak Evlenmek İsteyenler - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Olarak Evlenmek İsteyenler

MErhabalar ben dul bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden iki çocuğum var birisi büyük diğeri küçük haliyle iki çocukla tek başına yaşamak oldukça zor bir durum. Bu nedenle tekrar evlilik düşünen bir bayan olarak ciddi olarak evlenmek isteyenler ilanını açmak istedim.

Aslına bakarsanız bu evliliği düşünme nedenim yukarıda da zorluk dediğim maddi bir zorluk değil. İyi kötü maddi konuda çocuklarıma yetebiliyorum. Ve idare etmeye çalışıyorum. Benim demek istediğim manevi zorluk iki çocukla dul bir bayan olarak toplum açısından baskılar ve zorluklar beni oldukça yordu. Bu nedenden dolayı da ciddi olarak evlenmek isteyenler bir bey aramaya ve hayatımı tekrar birleştirebileceğim bana sahip çıkacak çocuklarıma sahip çıkacak gerçekten evi ve ailesi ile ilgilenen maddi konuda yada yaş konusunda bir beklentim yok benim istediğim gerçekten hayatıma girecek ve beni mutlu edecek bir bey arıyorum. Aradığım şey sevgi ve saygı bu yüzden de ilgilendiğim yada bana yazacak olan beylerden bunu bekliyorum. Tabi önce tanışmak ve birbirimizi anlamak birbirimizi yakından tanımak önemli. Bunun için de bu gibi bir arkadaşlık sitesi benim için çok uygun geldi.Zaten pek sosyal bir bayan değilim işi ve çocukları ile ilgilenen bir bayanım. Bursa da yaşıyorum. Yaşım 39 dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine çocuklarına düşkün bir bayanım.

Benim gibi evliliğe ciddi bakan evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen ciddi olarak evlenmek isteyenler bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. İstediği yerde yaşayabilirim bu konuda da bir sıkıntım yok. Evlilik yapmış ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ciddi evlilik düşünen hayat arkadaşı arayan hayatını birleştirmek isteyen evine ailesine düşkün bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015