Mobil Menü:

Ciddi İlişki ve Evlilik - Arkadaş Arıyorum

Ciddi İlişki ve Evlilik

Evlilik dediğimizde aklımıza ilk gelen yada hiç evlenmemiş genç bir kıza evlilik hakkında ne düşünüyorsun yada ne gibi bir hayalin var diye sorsalar herhalde herkesin cevabı mutlu huzurlu kendisini anlayan iyi bir eş ile evlilik hayali kurar. Aslında bu hayal herkesde olabilir. Ancak bu hayale kavuşmak aynısını yaşamak bence zor. İşte bende bunun için ciddi ilişki ve evlilik ilanlarına bakmak ve kendime göre bir ilan açmak istedim.

Baktığımızda artık ilişkiler olsun evlilik olsun eskisi gibi olmadığını görmek mümkün. Bunun etkisi maddi zorluklar insanların yada evlenen kişilerin birbirini tam olarak iyi tanıyamaması gibi herşey olabilir.Bunları bir kenara bırakalım ve ben neden ciddi ilişki ve evlilik aradığımı söylemek ve biraz da kendimi kısaca tanıtmak isterim. Ben bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir bayanım. Önceki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bazı nedenlerden dolayı çocuğumuz olmadı. Ama ayrılmamızın nedeni bu da değil. Daha çok birbirimizi tanımamak istediğim hayalini kurduğum evlilik hakkında ki beklentilerimiz aynı olmaması gibi birçok nedeni var diyebilirim. Ben Muğla’da yaşayan bekar çalışan bir bayanım. Yaşım 33 bekar ailesine evine düşkün vakit geçirmesini seven dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. İstediğim şey ciddi bir ilişki ile başlayan ve evlilik düşünen bir beyle tanışmak isterim. Benim istediğim sadece beni anlayan beni dinleyen yanında olduğum zaman mutlu ve kendimi güvende ve huzurlu hissedebileceğim bir eş arıyorum. Bunun için de buraya ilan açmak istedim.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı ciddi bir ilişki düşünen ve evlilik düşünen bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı ve ya gece hayatı olmasını istemem. Evine ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven. Eşini anlayan dinleyen kibar nazik anlayışlı bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. İstediği yerde yaşayabilirim. Dürüst saygılı evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olması da benim için sorun olmaz. Ciddi ilişki ve evlilik düşünen ve eş arayan bir bayanım. İlgilenen beylerin yaşı 33-40 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015