Mobil Menü:

Ciddi Güvenilir Evlilik Siteleri - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Güvenilir Evlilik Siteleri

Merhabalar ben bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bekar ve çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Aslında baktığımızda artık hayatını geçirebileceğin doğru kişiyi bulmak gerçekten zor olabiliyor işte bu nedenden dolayı bende ciddi güvenilir evlilik siteleri bakıyordum.

Artık evlenmek ve gerçekten kendi ailemi kurmak mutlu olmak ve sevdiğim insanlar mutlu bir hayat geçirmek istiyorum. Aslında her bayanın hayalinde ki yuva aile şeklidir en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Ancak bazen insan istediği aileye ilk evliliğinde yakalayamıyor. Benim daha önce ki evliliğimde de olduğu gibi bazı nedendenlerden dolayı anlaşamadık evde huzur mutluluk sevgi ve saygı yoktu diyebilirim. Bu nedenden dolayı ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim istediğim gibi olan ciddi güvenilir evlilik siteleri bu nedenden dolayı bakıyordum. Biraz kendimi tanıtacak olursam yaşım 35 bekar yalnız yaşayan çalışan maddi konuda bir beklentisi olmayan bir bayanım. Eskişehir de yaşıyorum. Benim için maddi durumun hiç bir önemi yok. Önemli olan birbirimizi anlayabilmek saygı ve sevginin olması. Dürüst saygılı bir bayanım.

Benim gibi daha önce evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 35-45 arası olan bekar çalışan ve evine ailesine bağlı, dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı eşine değer veren anlayan kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum.Benim gibi düşünen ve bu açıdan ciddi güvenilir evlilik siteleri bakan beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mutlu olmayı kim istemez.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015