Mobil Menü:

Ciddi Evlilik - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik

Merhabalar ben ciddi evlilik düşünen bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Daha önce ki evliliğimden bazı sorunlar nedeniyle ayrıldık. Bu sorunları özelden anlatırım benim için sorun olmaz. Sadece burada dile getirmek istemiyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayanım. Dürüst bir ilişki ve ciddi evlilik düşünüyorum. Benim gibi ciddi bir ilişki ve ya evlilik düşünen ve bu amaçla burada bulunan bir bey arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Manisa da kendime ait bir evim var. Yaşım 39. Aynı zamanda çalışan bir bayanım. Benim istediğim benim gibi ciddi olan aklında evlilik düşüncesi olan bir bey arıyorum. Dul bir bayan olarak insanın zorluk çektiği yanlar oluyor. Bu durumdan artık oldukça rahatsız oluyorum. Benim için önemli olan aile ve sevgi ve saygı ortamı istediğim için evlilik düşünüyorum. Benim için önemli olan bunlar ve bunlar ile ilgilenen ve ciddi düşünen bey arıyorum.

Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Yaşadığı yer önemli değil. Maddi konuda bir beklentim yok. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışı ve kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir bey arıyorum.Yaşı 39-46 arası olan ciddi evlilik düşünen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015