Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Yapmak İsteyen Bayanlar - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Yapmak İsteyen Bayanlar

Merhabalar ben bekar çalışan bir beyim. Çalışan kendi halinde yaşayan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Muğla da yaşıyorum. Yalnız yaşıyorum. Dürüst saygılı kibar anlayışlı doğru bir beyim. Benim istediğim aslında ciddi evlilik yapmak isteyen bayanlar arıyorum. Çünkü hayatımı birleştirebileceğim ciddi evlilik düşünen benim gibi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam.Kibar anlayışlı dürüst saygılı doğru güven ve saygı benim için çok önemli. Nazik bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim istediğim benim gibi bir aile kurmak isteyen kendisine hayatına ikince deva bir şans tanımak isteyen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve düşünen ve bu açıdan ilanımla ilgilenen bir ciddi evlilik yapmak isteyen bayanlar arıyorum.Benim gibi ilgilenen ve benim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak isteyen ve ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen ve bu amaç doğrultusunda konuşmak isteyen ve tanışmak isteyen bayan arkadaş arıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Benim istediğim evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven benim gibi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Yaşım 46 benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak isteyen ve evine ailesine bağlı yeni bir hayat kurmak isteyen ve yeni bir düzen hayatında yeni başlangıç yapmak isteyen ciddi evlilik yapmak isteyen bayanlar arıyorum. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir. Çocuğu olabilir. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba!
    Benim adım Maricela. Buraya bir hayat arkadaşı aramak için kaydoldum ve profilinizi çekici buldum, bu yüzden uygun bir tanıtım ve resimler için e-posta adresim aracılığıyla benimle iletişime geçmeniz için bir çevrimdışı mesaj bırakmaya karar verdim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015