Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Ve Tanışma Sitesi - Arkadaş Arıyorum, Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Ve Tanışma Sitesi

İyi günler ben evlilik düşünen ve bekar olan bir bayanım. Aslında daha önce de bir evlilik yaptım ancak kısa süren bir evlilikti. Başka sebeblerden dolayı anlaşarak evlilik yaptık. Ve kısa süren bir evlilikti. Benim istediğim ciddi evlilik ve tanışma sitesi bakıyordum. Ben kendime istediğim evlilik düşünen ciddi düşünen ve bu amaçla tanışabileceğim bir arkadaş arıyorum.

Bunun için de ciddi evlilik ve tanışma sitesi bakıyordum. Ben yaşım 34 bekar çalışan bir bayanım. Dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Benim istediğim ciddi evlilik düşünebileceğim ve bu amaçla tanışabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir site arıyordum. Ve bakınca burası da benim için çok uygun geldi. Benim gibi düşünen evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen bekar bey arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok Adana da yaşıyorum. Bekar çalışan evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayanım. Bende artık evlilik kurmak evlenmek hayatımda bir ailem yuvam olsun istediğim için artık bu düşünce de bir arkadaşlık kurmak çalışmak tanışmak istediğim için hayatıma girebilecek bir erkek arkadaş arıyorum.

Benim gibi evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen ve evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine bağlı dürüst saygılı kibar nazik içten bir bey arıyorum. evlenmiş ayrılmış ve ya çocuğu olabilir. Benim gibi evlilik düşünen ve ciddi evlilik ve tanışma sitesi bakan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015