Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Tanışma Grubu - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Tanışma Grubu

İyi günler ben bekar daha önce evlenmiş ayrılmış bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Yaşım 44 bekarım çalışan evi ve ailesi çocuğu ile ilgilenen sıradan bir bayanım. Benim istediğim aslında ciddi evlilik tanışma grubu bakıyordum. Bu yüzden de buraya ilan açmaya karar verdim.

Biraz kendimi tanıtacak bahsedecek olursam.Amasya da yaşayan bekar çalışan daha önce evlilik yapmış ayrılmış bir bayanım. Maddi konuda bir beklentim yok. Çocuğum kendini idare edecek yaşta o kadar küçük değil. Neden evlenmeyi düşündüğümü de açıklamak isterim. Bekar dul bir bayan olarak yaşamak gerçekten zor. Geçinmek değil de zor olan yanı insanların sana yaklaşımı bakış açısı toplum olarak dul insana pek iyi bakmıyorlar. Hele uzun zamandır dul olarak yaşamış isen bu daha zor bir hal alıyor. İnsanın bir arkadaşı olmuyor. Konuşacak dertleşecek sohbet edecek kimsesi olmuyor. İşte bu yüzden aradan 8 sene geçtikten sonra evlenmeyi düşünmeye başladım. En azından bir eşim olur onunla sohbet ederim evimle ilgilenirim beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olacak bana arkadaş eş olacak bir eş aramaya karar verdim bunu için de ciddi evlilik tanışma grubu olan yerleri aradım. Ve karşıma burası çıktı ve gayet memnun kaldım diyebilirim.

Benim düşündüğüm gibi ve benim istediğim gibi dürüst güvenilir bir arkadaşlık sitesine benzediği için buraya ciddi evlilik tanışma grubu diye ilanını açmak istedim. Evlilik düşünen maddi konuda bir beklentim yok evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir gerçekten ciddi olan ve evlilik düşünen, yaşı 44-55 arası olan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba tanışalım.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015