Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Sözleri

Evlilik gerçekten güzel bir durum. Sevdiğin önem verdiğin insanla bir ömür hayat geçirmek onun için her şeyi yapmak onu mutlu etmek gerçekten güzel bir duygu. Evlilik demek zaten ciddi bir ilişki ciddi bir yuva aile kurmaya ilk adımları atmak demektir. İşte bunun için de ciddi evlilik sözleri gerçekten güzel bir duygu.

Çünkü evlilik demek gerçekten sözlerle bile anlatılmayacak kadar değerli bence. Çünkü ne kadar sözlerle anlatmak istesen de belli bir noktadan sonra bu evliliği ciddi evlilik sözleri ile anlatmak bile oldukça zor olabiliyor. Çünkü kelimelere sığmayacak kadar güzel bir duygu. Tabi bazen yanlış seçimler sonucu yanlış evlilikler yapabiliyoruz. Ama buda olan bir şey. Önemli olan hayatını birlikte geçirebileceği için buda gerçekten önemli bir olay benim için burada bunu açıklamak ve bu güzel durumu biraz olsun içimi dökmek ve biraz olsun kendimi açıklamak için bu arkadaşlık sitesine bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Çünkü hayatımda bir kez evlilik yaptım ama yine de ne olursa olsun bazen dediğim gibi anlaşamazlıklar olabiliyor ve ayrılık ile bitebiliyor. Ancak ne olursa olsun evlilik dediğin şey hayatını birleştireceğin insanı doğru olarak seçmek ve bunu anlamak gerekir. İşte bunun için ciddi evlilik sözleri ile bunu açıklamak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015