Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Sohbet - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Sohbet

Evlilik düşünen ve ciddi bir ilişki düşünen ve bu açıdan da kendime uygun bir arkadaşlık sitesi isteyen ve arkadaş edinmek isteyen bir bayanım. Bekar çalışan dürüst güvenilir saygılı hayatında yalanı sevmeyen bir bayanım. Amacım ciddi evlilik sohbet amaçlı buraya ilan açmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak ve ya kendimden bahsedecek olursam. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Yaşım 35 bekarım. İzmir de yaşıyorum. Bekarım. Daha önce evlilik yapmadım. Çünkü hem hayatımda ki doğru insanı bulamadım hem de pek o açıdan kimseyle ciddi bir ilişki kurmadım. Benim istediğim beni anlayan gerçekten beni dinleyen gerçekten beni önemseyen hayatımda beni düşünen beni anlayan dinleyen bir bey arıyorum. Benim istediğim ben ciddi evlilik sohbet etmek isteyen evlilik düşünen ve bu evlilik hakkında sohbet etmek isteyen ve konuşmak isteyen bir bayanım. Benim gibi evlilik hakkında sohbet etmek isteyen evlilik açısından sohbet etmek isteyen konuşmak isteyen bir bayanım. Artık evlilik düşünen ve hayatında bir düzen kurmak isteyen hayatında bir düzeni olsun isteyen bir bayanım. Benim gibi evlilik düşünen ve bu açıdan sohbet etmek isteyen ve birbirimizi tanımak isteyen bir bayanım.

Benim gibi düşünen ve ciddi evlilik sohbet etmek isteyen ve tanışmak isteyen ve arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen bir bey arıyorum. Benim için önemli olan bekar olması evlenmiş ayrılmış olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Ciddi ilişki düşünen evlilik düşünen ve hayatında gerçekten bir düzen kurmak isteyen ciddi kişilerin beylerin yazmasını isterim. Maddi konuda bir beklentim yok istediği yerde yaşayabilirim. Evlilik düşünen dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015