Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Sitesi

İsmim Ceylan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran samimi saygılı dürüst kibar nazik bir bayanım. Aslında benim istediğim ciddi evlilik sitesi bakıyordum. Çünkü internette kendime göre ilan açabileceğim yada kayıt olabileceğim ve orada arkadaşlık kurabileceğim bir yer bakıyordum.

Ve karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı. Ve bende buraya bakar iken kendime uygun olarak buldum ve ilan açmak istedim. Benim istediğim yada ciddi evlilik sitesi bakma nedenim ise evlilik düşüncesinde olduğum için bu gibi yerlerde arkadaşlık kurmak ciddi bir ilişki kurmak isteğindeyim. Biraz kendimi tanıtacak olursam ben Rize de yaşıyorum. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var benimle birlikte kalıyor. Çalışan bir bayanım. Çocuğu ile ilgilenen boş vakitlerinde çocuğu ile ilgilenen evi ile ilgilenen bir bayanım. Pek bu yüzden kendime ayıracak pek bir vaktim yok. Bunun için zaten internetten bakıp kendime göre uygun bir ciddi bir ilişki kurabilmek istediğim için ilan açmak istedim. Yaşım 42 dul bir bayanım. Hayatımda ikinci defa bir şans istemek yakalamak hayatımı düzene sokmak istiyorum.

Bunun için de buraya ilan açmak istedim. Benim gibi ciddi olan ciddi bir ilişki arayan evlilik düşünen ve bu amaçla ciddi evlilik sitesi ile ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim. Yaşı 42-50 arası olan bekar evlenmiş ayrılmış evine ailesine düşkün kibar nazik anlayışlı yaşadığı yer önemli değil istediği yerde yaşayabilirim. Ciddi bir ilişki ve evlilik düşünen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm yasim 54 Almayada yasiyorum citdiseniz tanismak istiyorum ilginiz olursa email yazarsiniz cevaplarsiniz tsk ederim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015