Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Sitesi Ücretsiz - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Sitesi Ücretsiz

Evlilik güzel bir duygu evlilik dediğimizde her genç kızın bekar bayanın hayalinde kurduğu bir evlilik düşüncesi muhakkak vardır. Peki bu hayalini kurduğumuz evliliğe hangimiz sahibiz istediğimiz gibi bir evlilik oldu mu? Bunu hiç düşündük mü?İşte burada ciddi evlilik sitesi ücretsiz kendime göre bir yer aramak istediğim ve bu sorularıma cevap bulabilmek için bir ilan açmak istedim.

Aslına bakarsanız artık insanların birbirini yakından tanıması için o kadar fırsat var ki. Eskiye göre daha iyi bir durumdayız. Ancak sosyal medyaların yada internetin hayatımıza girmesi ile birlikte eskisi gibi evlilikler uzun süren evlilikler o kadar çok yok. İnsanlar evleniyor ve birbirini tanımadığına karar veriyor sonradan boşanıyorlar. Bu durum o kadar çok ki. Eskiye oranlar baktığımızda boşanmaların çok olduğunu görürüz zaten. Peki bunun sebebi sadece internet veya sosyal medyalar mı? Cevap tabi ki de hayır. Bunun bir çok sebebi olabilir. En başında ki sebebi de başından beri dediğim evlilik hakkında yada seveceğimiz kişi hakkında evlenmeden önce o kadar çok düşünür ve hayal kurarız ki, karşımıza biri çıktığında da yada evlenmeyi düşündüğümüz zaman hayatımızda ki kişiden de o beklentiyle hareket ederiz. Tabi hayal kurmak yada bunları düşünmek kötü bir şey değil. Ancak öyle bir durumdayız ki tam olarak istediğimiz evliliğe yada hayalini kurduğumuz evliliğe kaçımız sahibiz bunu da merak ediyorum doğrusu. İşte bunun için ben de bu düşüncelerde iken ciddi evlilik sitesi ücretsiz olanlara bakmak ve en azından kendimi açıklayabileceğim ve belki karşıma hayatıma istediğim gibi birisi girer umuduyla buraya ilan açmak istedim.

Ben kısaca biraz kendimden bahsedeyim. Bekar daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir bayanım. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bekar çalışan evi ailesi ile birlikte mutlu olmayı seven bir bayanım. Benim istediğim evlilik yada eş beni mutlu edebilecek nazik kibar anlayışlı bir bey olmasını istiyorum. Eşi ile birlikte eğlenebilecek gezebilecek bir bey olmasını istiyorum kötü bir alışkanlığı veya gece hayatı olmayan ve evlenmiş ayrılmış da olabilir ilgilenen ve benim gibi ciddi evlilik sitesi ücretsiz ilanlarına bakan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015