Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Sitesi Ankara - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Sitesi Ankara

Evlenmek mutlu bir aile kurmak yada seni seven bir eş bulmak gerçekten hayatında doğru kişiyi bulmak çok zor. Derler ya ruh eşini bulmak önemli. Ama bazen insan gerçekten doğru kişiyi bulduğunu düşünür ama bu o kişi olmadığını çok geç öğrenir. Ben de bu yüzden ciddi evlilik sitesi Ankara yaşayan bir bayanım.

Hayatımda doğru kişiyi bulmak gerçekten evlilik düşünen bekar bir bayanım. Biraz kendimi tanıtayım. Bekar çalışan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden ayrılma nedenim az önce de bahsettiğim gibi doğru kişiyi bulma hayatımda doğru insanı bulmak istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım. Dürüst saygılı kibar bakımlı eğlenmeyi gezmeyi seven bir bayanım. Ankara’ da yaşıyorum. Daha önceki evliliğimden çocuğum yok. Benim istediğim ciddi evlilik sitesi Ankara yaşayan veya yaşamak isteyen bir beyle tanışıp ciddi olarak görüşmek evliliğe dair beklentisi olan bir beyle tanışmak isterim. Hayatımda bir kez olsun doğru kişiyi bulmak ruh eşimi bulmak beni anlayan dinleyen hayattan beklentisi benimle aynı olan bir eşim olsun istiyorum. Yaşım 34 bekar bir bayanım. Ankara’ da yalnız yaşayan ve çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Eğer olursa evlendikten sonra da çalışmak isterim.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı bekar bir bey arıyorum. Dürüst saygılı kibar anlayışlı kültürlü, evine ailesine düşkün gece hayatı olmayan ve kötü bir alışkanlığı olmayan evlilik düşünen ve ciddi evlilik sitesi Ankara ile ilgili ilanlara bakan yaşı 34-40 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015