Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Sitesi

Evlenmek gerçekten güzel mutlu bir aile kurmak seni seven bir eş ve sana saygı duyan ve gerçekten değer veren ve seni seven bir kişinin olması gerçekten güzel bir duygu hissettirir. Bunun için ben de ciddi evlilik sitesi bakmaya ve gerçekten hayatımda ki doğru kişiyi bulmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim.

Biraz kendimde bahsedecek olursam ben bekar çalışan saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim istediğim benim gibi evine ailesine düşkün bir bey ile tanışmak isteyen ve mutlu bir aile arayan bir bey ile tanışmak istiyorum. Ben dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım.Daha önce bir evlilik yaptım. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Evine ailesine düşkün çalışan bir bayanım. Tek başına bir çocuk büyütmek gerçekten zor oluyor. Yanında beni seven ve her zaman yanımda olacak bir eş arıyorum. Bunun içinde bu gibi arkadaşlık sitesine ciddi evlilik sitesi ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 42 bekar bir bayanım. Eskişehir’de yaşıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Önemli olan birbirimizi anlamak ve sevmek diye düşünüyorum. Evine ailesine değer ve önem veren bir bayanım. Amacım gerçekten evlilik düşünen bir bey ile tanışmak istiyorum.

Benim aradığım bey yaşı 42-52 arası olan dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı evine ailesine bakan ve sahip çıkan maddi konuda bir beklentim yok. Ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olması da benim için sorun olmaz. Kötü bir alışkanlığı olmayan hayatında ki insana değer ve kıymet veren ve evlilik düşünen bu konuda ciddi olan ve ciddi evlilik sitesi bakan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015