Mobil Menü:

Ciddi Evlilik İstiyorum - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik İstiyorum

Bu hayatta insanın tek istediği gerçekten mutlu seni seven sana önem ve değer veren gerçekten seni düşünen hayatında seni başka bir yerde tutan bir ruh eşini bulmak ve onunla mutlu olmak istersin. Genellikle bu durumları artık filmlerde görüyoruz. Çünkü gerçek hayatta bu gibi bir istekte bulunmak ve böyle birisini bulmak çok zor bir durum. İşte bende bunun için ciddi evlilik istiyorum çünkü artık bende mutlu olmak istiyorum.

Beni düşünen beni önemseyen bana sahip çıkan her zaman her durumda yanımda olacak bir eş arıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bazı nedenlerden ötürü çocuk sahibi olamadım. Şu anda da düşünüyorum ki iyi ki olmamış çünkü yanlış seçim ve yanlış bir kararmış. Ancak insanlar işte cahillikten olsun yada gerçekten sevdiğini zannederek karar alıyor ama sonra evlenince her şey değiştiğini görüyorsun. Benim durum da biraz buna benzer. Yine de tabi hayatıma girecek kişiye her şeyi bütün gerçekliği ile anlatırım ancak burada bu kadar bahsetmem uygun olacak sanırım. İzmir de yaşıyorum. Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran yaşı 38 olan bekar bir bayanım. Benim istediğim evlilik düşüncesi ile ciddi evlilik istiyorum için buraya ilan açmayı düşündüm. Ve kendimi tanıtacak ve gerçekten aklında evlilik düşüncesi olan bir beyin yazmasını isterim. Benim için yaşadığı yer önemli değil maddi konuda da bir beklentim yok.

Benim için önemli olan bir ekmek bile yesek beraber yiyelim anlaşarak yiyelim sevgi ve saygı olsun beni önemseyen gerçekten sevmesini bilen değer veren bir bey arıyorum. Yaşı 38-48 arası olan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine düşkün beni önemseyecek değer verecek anlaşabildiğim bir bey arıyorum. Bekar veya evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen ciddi evlilik istiyorum düşünen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015