Mobil Menü:

Ciddi Evlilik İsteyen Erkekler - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik İsteyen Erkekler

Ben bekar çalışan yalnız yaşayan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Ben artık yalnız olmak istemiyorum. Haliyle hem dul olmak hem de tek başına bir çocuk büyütmek oldukça zor bir durum. Bu zorluk maddi açıdan değil manevi açıdan bir zorluk. Ben de bu açıdan tekrar evlenmeyi düşündüm. Ve bunun için de ciddi evlilik isteyen erkekler ilanını açmak ve ciddi düşünen bir beyle tanışmak istiyorum.

Aslında pek bu gibi yerleri düşünmüyordum. Ancak arkadaşım burayı önerdi ve o da burada arkadaş bulmuş konuşacak sohbet edecek ve gerçekten güzel bir site olduğunu söyleyince ben de girip bir bakmak istedim. Ve bakınca da benim gibi ilan açan evlilik düşünen ve gerçekten hayatında artık mutluluk arayan insanlar olduğunu gördüm.Ve bundan biraz örnek alarak bende ilan açmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım.Evlilik düşünen ve bu amaçla ciddi evlilik isteyen erkekler arıyorum. Kayseri de yaşıyorum. Benim için yaşadığı yerin bir önemi yok. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ve evleneceğim yada tanışacağım insanın da bu şekilde olmasını isterim. Anlayışlı kibar nazik karşısında ki kişiyi anlayan düşünen mutlu olmak isteyen bir aileye sahip olmak isteyen bir bey arıyorum. Yaşım 41 dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Ve gerçekten artık yalnız olmak istemiyorum.Ciddi bir evlilik düşünüyorum. Ve mutlu olmak istiyorum.

Beni anlayan dinleyen gerçekten evlilik düşüncesi olan maddi açıdan bir beklentim yok yaşadığı yer de önemli değil. İstediği yerde yaşarım. Önemli olan mutlu olmamız ve birbirimizi anlamamız diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim gibi düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ve yaşı 41-50 arası olan ciddi evlilik isteyen erkekler arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015