Mobil Menü:

Ciddi Evlilik İsteyen Bayanlar - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik İsteyen Bayanlar

Merhabalar ben bekar çalışan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var o da annesi ile birlikte yaşıyor. Ben artık kendime bir aile kurmak mutlu olmak istediğimden dolayı tekrar evlilik düşünmeye karar verdim. Ve doğru kişiyi bulmak için de ciddi evlilik isteyen bayanlar arıyorum.

Biraz kendimden bahsedecek ve tanıtacak olursam. Ben bekar bir beyim. Hayatım da her zaman doğru kararlar vermeye doğru bir insan olarak yaşamaya çalışan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesi ile birlikte mutlu olan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Yaşım 49 bekarım. Dediğim gibi her zaman doğru kararlar vermeye çalışırım ama bazen insan yanlış kararlar da alabiliyor. Bu da hayatımda ki kişiyi doğru seçememe ve yanlış kişi ile evlilik yapmak ancak boşandık ve boşanalı da 6 sene oldu. Ancak ben artık mutlu olmak yanında olduğum kişi ile mutlu olmak mutlu bir ailem olsun istediğim için ciddi evlilik isteyen bayanlar arıyorum. Rize de yaşıyorum. Eğer olursa evlendikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum. Çünkü hayatım düzenim işim evim her şeyim burada bunları bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum.

Benim gibi düşünen evlenmeyi düşünen hayatında ki doğru insanı arayan evlilik düşünen evine ailesine bağlı mutlu olmak isteyen ciddi evlilik isteyen bayanlar arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Yaşı 40-49 arası olan evlilik düşünen ailesine evine bağlı ciddi bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015