Mobil Menü:

Ciddi Evlilik İlanları - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik İlanları

Evlilik aslında gerçekten güzel bir şey. Eğer hayatında doğru kişiyi seçip ve mutlu oluyorsan o kişiden memnun olması ile de o kişiyle bir ömür geçirmek ister ve bu gerçekten mutluluk kaynağı ve mutlu olmasında evine ailesine daha düşkün olmasını sağlar.İşte ben de bunun için ciddi evlilik ilanları bakmak istedim.

Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Zaten uzun süren bir evlilik olmadı. Bunun için de ciddi evlilik ilanları bakarak hayatımda gerçekten mutlu olabileceğim beni sevecek benim gibi ailesine evine düşkün vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Evlilik konusun da ciddi düşüncesi olan gerçekten hayatında evlenmeyi mutlu olmayı mutlu huzurlu bir aile kurmayı düşünen ve bu konuda bir benim gibi düşüncesi olan bir bey arıyorum. Çalışan bekar yaşım 38 dürüst saygılı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenmeyi seven bir bayanım.Benim gibi düşüncesi olan ve evlilik düşünen ve ilgilenen bir bayanım.

Benim gibi düşünen maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Evlilik düşünen ve bu konuda ciddi olan ve evlenmeyi düşünen ve benim gibi ciddi evlilik ilanları bakan ciddi beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015