Mobil Menü:

Ciddi Evlilik İlanları - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik İlanları

Evlilik düşünmek yada birisiyle hayatını sonsuza kadar yaşamak onunla sevdiğin kişi ile birlikte bir yuva kurmak onu sonsuza kadar sevmek dediğimizde yada bunları düşündüğümüz zaman gerçekten kendimizi iyi hissederiz yada bu durumu gerçekten yaşamak isteyeceğimiz hayatımıza doğru insanı bulmaya çalışırız. Ancak bazen de gerçekler var ve her zaman hayal ettiğimiz gibi bir durum olmaz. İşte bunun için bende ciddi evlilik ilanları bakmak istedim.

Biraz daha kendimi ne demek istediğimi açıklayacak olursam. Bir defa bir evlilik yaptım. Ve az önce de bahsettiğim gibi her genç kız gibi böyle bir hayalim vardı. Beni seven bir eş mutlu olabileceğim bir yuva istemiştim ve buna göre bir evlilik yaptığımı düşünmüştüm. Ancak gerçekten uzak olduğumu hayal ile yaptığım evlilik bu derecede olmadığını sonradan öğrendim. Bazen insanları ilk tanıştığımızda yada sevgili yada nişanlı dönemizmiz de iyi tanıyamıyoruz yada tanıdığımızı düşünüp evlenmeye karar veriyoruz o kişi ile ancak sonuç tam olarak istediğimiz gibi olmayabiliyor. Ve insanların değiştiğini çok nadir bir durum olsa da bunun olabileceğini öğrendim. Ben bekar daha önce bir evlilik yapmış bir bayanım. İstediğim gibi bir evlilik olmadı. Ve en sonunda anlaşamadık ve ayrılmaya karar verdik. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Yaşım 38 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir bayanım. Dürüst saygılı samimi kibar nazik bir bayanım. Maddi konuda hiç bir beklentim yok. Tekrar evlilik düşünen ve bu sefer istediği yada hayal kurduğu evliliği arayan bir bayanım. Bunun için de ciddi evlilik ilanları bakmak istedim.

Benim gibi düşünen ve evlenmeyi mutlu bir aile yuva kurmak isteyen sevebilecek ve sevmeyi karşısında kişiyi kırmamaya özen gösteren nazik kibar anlayışlı evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu olabilir evlilik düşünen hayat arkadaşını bulmak isteyen ve benim gibi ciddi evlilik ilanları bakan bir bey arıyorum. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Yaşı 38-48 arası olan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015