Mobil Menü:

Ciddi Evlilik İlanları - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik İlanları

Hayatını birisiyle birleştirmek hayatında doğru kişiyi bulmak onunla birlikte bir ömür geçirmek mutlu olmak herkes ister ve herkesin isteyeceği bir hayat bence. Ben de bu şekilde bir evlilik hayat istediğimden dolayı ciddi evlilik ilanları internetten buraya bakmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben biraz kendimden bahsedecek olursam bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü doğru kişi karşıma çıkmadı. Benim istediğim benimle birlikte gezecek dışarı hayatı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan bir bey istiyorum. Ama bunların dışında da birbirimizi anlayabileceğimiz birbirimizi dinleyebileceğimiz bir durum olduğunda bunu konuşarak halledebileceğimiz anlayışlı kibar nazik kültürlü bir bey arıyorum. Şu an Kırşehir de yaşıyorum. Aslen Eskişehir’liyim. Ailem Eskişehir de yaşıyor. Ben işim gereği buraya yerleştim ve burada kendime bir hayat düzen kurdum. Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi kibar nazik kültürlü bakımlı kendine özenen bir bayanım. Yaşım 32 bekarım. Hayatımda ilk defa ciddi evlilik ilanları bakıyorum. Ve bunun nedeni ise artık bende evlenmek kendi ailemi kurmak mutlu olabileceğim gerçekten yanında kendimi rahat hissedebileceğim bir beyle tanışmak isterim.

Benim gibi düşünen ve bu amaçla ciddi evlilik ilanları bakan ve ciddi bir evlilik düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Çocuk sevmediğimden değil kendi çocuğumu yetiştirmek isterim. Bunun için bu şekilde söyledim. İstediği yerde yaşayabilirim. Benim için önemli olan birbirimizi anlayabilmek ve birbirimize karşı saygılı olmak. Yanında mutlu olabileceğim birisiyle evlenmek bir aile kurmak isterim. Bu şekilde düşünen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015