Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Düşünenenler - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Düşünenenler

Arkadaşlık kurmak yada birisiyle tanışmak hayatına yeni insanlar sokmak yada buna karar vermek yada bu şekilde bir düşüncen varsa gerçekten zor. Çünkü şimdiki günümüze baktığımızda insanların sosyalleşmesi artık sadece gösteriş ve kıskançlığa dayalı ve arkadaşlıklar dostluklar öyle eskisi gibi değil. İşte bu da bizi getirdiği nokta ise ciddi evlilik düşünenler bakmaya getiriyor.

Çünkü insan yine de bu gibi bir yer arıyor ve bakmak istiyor. Çünkü hayatında gerçekten aradığı arkadaşlığı yada dostluğu yada sevgiyi bulamıyor. Sizde etrafınıza baktığınızda mutlaka görmüşsünüzdür. Bir arkadaşınızın size eskisi gibi davranmadığını yada gerçekten insanlar artık ellerindeki telefondan ayrılıp dünyayı daha farklı göremediği için bu durum yaşanıyor bilemiyorum. Ama durum böyle olunca insan haliyle internette aramaya istediği arkadaşlığı dostluğu yada sevgiyi burada bulmaya çalışıyor.Ancak baktığında bu gibi yerlerde oldukça çok. İşte tam olarak bunun için de ciddi evlilik düşünenler bakmak en azından benim açımdan daha iyi çünkü üyelik gerektirmeyen yada bir yere ilan açar iken belli bir ücret yatırmadan arkadaş edinmek benim için daha iyi ve uygun gibi geliyor. Tabi ücretli yerleri de tercih edenler vardır. Ama en azından ben bu şekilde bir yer aramıyordum.

Bunun için de ciddi evlilik düşünenler de benim için bu açıdan önemli. Çünkü zaten arkadaşlık kurabileceğin sohbet edebileceğin bir arkadaş arar iken bu gibi bir yere ilan açıp da girmek ve ilan açmak da ister istemez insanı gerçekten iyi hissettiren ve mutlu eden bir durum oluyor. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve ya ciddi bir ilişki düşünen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015