Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Düşünen Erkekler - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Düşünen Erkekler

Merhabalar ben bekar çalışan bir bayanım. Öncelikle ciddi evlilik düşünen erkekler bu ilanı açma nedenimi söylemek isterim. Ben bekar ve çalışan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Amacım evlilik düşünen ciddi bir beyle tanışmak istediğimden bu ilanı açmak istedim.

Biraz kendimden bahsedecek olursam bekar çalışan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Yaşım 33 bekarım. Çevreme baktığımda insanların yani evli kişilerin mutlu olduğunu gördükçe bende bu mutluluğu ailem ile birlikte yaşamak kendime mutlu seven bir aile kurmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. Çalışan ve yalnız yaşayan Muğla da yaşayan bekar bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Sadece istediğim mutlu beni anlayan dinleyen birbirimize karşı dürüst ve saygılı olabileceğimiz bir evlilik istiyorum. Bu yüzdende ciddi evlilik düşünen erkekler ilanını açmak istedim. Benim gibi düşünen ve ciddi evlilik düşünen bir bey arıyorum.

Evine ailesine düşkün kibar anlayışlı nazik dürüst saygılı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan yaşı 33-44 arası olan evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir ilgilenen ve ciddi evlilik düşünen erkekler ilanıma cevap vermesini beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015