Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Düşünen Beyler - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Düşünen Beyler

Merhabalar ben bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden hiç çocuğum olmadı. Düşünmemiştim zaten hayatımda kısa süren 2 sene süren bir evlilikti. Birbirimizi anlayamadık ve tam olarak anlaşamadık ve bu yüzden de ayrılmaya karar verdik. Benim istediğim yada düşündüğüm şey ciddi evlilik düşünen beyler arıyorum.

Hayatımda bir kez olsun doğru bir karar verip kendi mutluluğumu düşünmek kendi düşüncemi gerçekleştirmek istiyorum. Çünkü bu hayatta mutluluk ve huzur bence her şeyden önemli. Özellikle insan bunu kaybedince daha iyi anlıyor. Benim için de önemli olan bu ve karşımda ki kişiden de bir tek bunu bekliyorum. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ve Tokat ta yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 42 aradığım eş yada ciddi evlilik düşünen beyler de aradığım şey beni anlaması anlayışlı dürüst eşine evine karşı sorumluluk sahibi ailesini düşünen yanında mutlu olabileceğim beni seven bir eş arıyorum. İstediği yerde yaşayabilirim. Bunun için bir sıkıntım yok. Maddi konuda bir beklentim yok.Sadece sevebileceğim ve karşıdan sevgi görebileceğim bir eş arıyorum.

Benim gibi ciddi düşünen evine ailesine sadık saygılı dürüst anlayışlı kibar bir bey arıyorum. İstediği yerde yaşayabilir bu benim için sıkıntı olmaz. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ciddi evlilik düşünen beyler arıyorum. İlanımla ilgilenen yaşı 42-55 arası olan evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmayı düşünen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015