Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Merhabalar ben ciddi evlilik düşünen bayanlar arıyorum. Çünkü ben evine ailesine düşkün artık hayat arkadaşını bulmak isteyen ruh ikizini bulmak isteyen mutlu bir evlilik düşünen bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var o da artık kendi ayakları üstünde durabiliyor.

Ne kadar evlilik düşünmesem de zamanında ama artık yalnız başına olmuyor özellikle yaş ilerledikçe insan evde yalnız olmak istemiyor bu durum bir erkek için daha zor bir durum. Çünkü yine kadınlar boşandıktan sonra tekrar evlenmeyi düşünmeyebilir ilk başlarda ben de bu düşüncedeydim. Ancak yaş ilerledikçe insan yanında kendisini anlayan dinleyen koluna takıp gezebileceği evde güler yüzle karşılanmak istiyor işte bunun için de tekrar evlilik düşünüyorum. Çünkü tek başına olmuyor. Yaşım 49 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı bir beyim. Ve bunun için de bende evlilik düşünen dürüst tekrar evlilik düşünen benim gibi düşüncesi olan ve ciddi evlilik düşünen bayanlar arıyorum. Muğla da yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Eğer olursa evlendikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim hayatım var.

Kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan hayatında ki kadına önem değer veren bir beyim. Benim istediğim sadece artık hayatımda beni anlayan dinleyen eve geldiğimde güler yüzle karşılanmak yanımda hayatımda birisi olsun istediğim için ciddi evlilik düşünen bayanlar arıyorum. Yaşı 40-49 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Acil, lütfen bana cevap verin.

    Merhaba, sizinle aynı adı ve uyruğu olan vefat eden müvekkilimden sizin adınıza talep edilmemiş bir fon yatırılmıştır. Veraset fonları hakkında ayrıntılar için benimle iletişime geçin.
    Mark Moriss.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015