Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Merhabalar ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuğum var annesi ile birlikte yaşıyor. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Aslında benim istediğim yada baktığım ciddi evlilik düşünen bayanlar yada bayan arkadaş arıyorum. Tabi öncelikle arkadaş edinmek konuşmak ve birbirimizi daha yakından tanımak.

Ancak pek istediğim gibi bir ilan bulamadım. Çünkü aradığım şey hayat arkadaşı bir eş mutlu olabileceğim yanında kendimi huzurlu hissedebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de ciddi evlilik düşünen bayanlar arıyorum.Daha önce ilan açmadan önce başka ilanlara yada ilgimi çeken yerlere baktım, ama pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım. En iyisi kendi ilanımı oluşturmak diye düşündüm. Benim istediğim eş hem arkadaş hem eş hem beni anlayan dinleyen eve geldiğimde yüzü gülen eşine sadık sevgili bir eş arıyorum. Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Mersin de yaşıyorum. Kendime ait evim ve iş yerim var o yüzden de benimle birlikte Mersin de yaşamayı düşünen veya kabul eden bir bayan arkadaşla tanışmak beni daha mutlu eder. Çünkü başka bir şehir de yaşamayı düşünmüyorum. Sonuçta bütün düzenim evim işim burada ve bunu bozup başka bir yere gitmeyi düşünmüyorum.

Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Yaşım 49 bekarım. Ciddi bir ilişki ciddi bir evlilik düşünen ve bu yüzden de ciddi evlilik düşünen bayanlar arıyorum. Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı dürüst saygılı evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. İlgilenen yaşı 35-48 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015