Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Düşünen Bayan Numaraları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Düşünen Bayan Numaraları

Evlilik dediğimizde bir çoğunun aklına sıradan yada herkesin düşündüğü gibi olabilir. Çoğu kişinin evlilik hakkında ki düşüncesi aynı olabilir. Bu durumu genellikle beyler benim gibi beyler erkekler pek önemsemez. Bayanlar daha çok evlilik üzerine düşünür hayal kurarlar.Ciddi evlilik düşünen bayan numaralı arıyorum. Ancak ister bayan olsun ister erkek olsun bence insanın evlenmeden önce evlilik üzerine düşünmesi ve gerçekten istediği kişi ile evlenmesi önemlidir.

Ancak baktığımızda evlilik gibi bir düşüncesi olan erkeklerin özellikle sevdiği kişi ile evlenmek istemesi ve daha sonrasını düşünmeden hareket etmesi bence bizim doğal halimiz olabilir. Neyse bunları fazla konuşmak için gereken yer burası değil. Benim demek istediğim bir bey olarak gerçekten evlilik düşünmek ve hayatıma girecek bayanın da benim gibi evliliğe önem ve değer vermesi gerçekten önemli benim için. Ben bekar daha önce bir evlilik yapmış bir beyim. Ancak dediğim gibi bazı şeylerin sonucunu düşünmeden yada karşında ki kişiyi daha iyi tanımadan evlilik kararı almak sonucu kötü oluyor. Bunun sonucunda da normal olarak boşanmalar yada ayrılıklar olması gayet normal işte bu nedenden dolayı bende ayrılık kararı almaya karar verdik. Ben bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Sakarya’da yaşayan yaşı 39 olan bir beyim. Çocuğum yok. Dürüst,saygılı, nazik,anlayışlı, bakımlı bir beyim. Hayatıma benim gibi karşısında ki kişiyi anlayan dinleyen ve sevgi dolu eşine karşı sevgi ve saygı besleyebilecek bir ciddi evlilik düşünen bayan numaraları arıyorum.

Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evlenmeyi düşünüyorum. Mutlu olabileceğim yanında kendimi gerçekten mutlu hissedebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Evlilik düşünen mutlu olmak isteyen ve eşini seven bir ciddi evlilik düşünen bayan numaraları arıyorum. Benim gibi düşünen ve hayatına karşı sorumluluk sahibi bir bayan arkadaşla tanışmak isterim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015