Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Düşünen Bayan Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Düşünen Bayan Arıyorum

Merhabalar ben Ahmet Rize de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var annesi ile birlikte kalıyor. Aslında ben tekrar evlenmeyi düşünen ve bu sefer hayatımda doğru bir karar vermek isteyen bir bey olarak ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum bunun için de bu gibi arkadaşlık sitelerine bakmaya karar verdim.

Aslında belli bir yaştan sonra insan gerçekten hayat arkadaşını aramak bulmak gerçekten bir ömür boyu yanında olacak ve mutlu olacak bir eş arıyor. Günlük hayatımda oldukça kibar nazik çalışan çalışmayı seven bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Bu gibi sitelere bakmaya karar verme nedenim ise insan gerçekten doğru kişiyi bulamıyor özellikle belli bir yaştan sonra karşısına nerede ve ne zaman çıkacağını bilmiyor. O yüzden ben de burada da şansımı denemek istedim. Yaşım 53 bekar kibar nazik dürüst saygılı bir beyim. Mutlu olmak eşim ile bir ömür sürdürmek isterim. Rize de yaşıyorum. Benim gibi düşünen ve ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum bunun için de buraya ilan açmak istedim. Belli mi olur insanın ne zaman mutluluğu bulacağı belli olmuyor. O yüzden burada şansımı denemek istedim.

Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir. Çocuğu da olabilir. Ben Rize de yaşamayı düşünen evlendikten sonra da burada yaşamayı düşünen bir beyim. Çünkü işim gelirim her şeyim burada belli bir düzenim var. Bunu bozmak istemem. Gece hayatım veya kötü bir alışkanlığım yoktur. Ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 45-53 arası olan ciddi düşünen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015