Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Bayan Arkadaş

Merhabalar ben bekar çalışan bir beyim. Bekar kendi halinde daha önce evlilik yapmış ve ayrılmış bir beyim. Önce ki evliliğimden bir çocuğum var annesi ile birlikte kalıyor. Tabi çocuğumla ilgileniyorum ve ihtiyaçlarını karşılıyorum ama uzak ve ayrı olunca ne kadar olabilirse o kadar oluyor. Benim bu ilanı açma sebebim ciddi evlilik bayan arkadaş arıyorum.

Ciddi bir ilişki düşünebileceğim ve bu amaçla tanışabileceğim ve yeni arkadaşlıklar kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Sivas da yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Çalışan ve Sivas da yaşayan bekar bir beyim. Dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı bir beyim. Hayatımda her zaman başkalarını düşündüm veya öncelik verdim. Ailem her zaman benim için öncelikliydi. Ancak bazı şeyler olur ki insanı bu durumdan uzak tutuyor. Benim için de bu durum bu kadar önemli. Bazen insanlar birbibirini yanlış anlayabiliyor ve ya bu durumları açıklamak istemiyor. Açıkçası benim için de böyle bir durum. Ben artık mutlu olmak hayatımda kendime ikinci kez şans vermek bu kez mutlu olabileceğim gerçekten bir yuva aile kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de ciddi evlilik bayan arkadaş düşünen ve bunun için tanışmak ve arkadaşlık kurmak isteyen bayan arkadaş arıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur.

Benim gibi amacı ciddi olan evine ailesine düşkün dürüst saygılı kibar nazik bir bayan arkadaş arıyorum. Evlilik düşünen ve amacı ciddi bir ilişki olan evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. Yaşı 30-40 arası olan ve Sivas da yaşamayı düşünen ciddi evlilik bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015