Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Arayan Dul Bayanlar - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Evlilik düşünmek hayatını bir insanla birleştirmek ve yeni bir başlangıç yapmak gerçekten güzel bir duygudur. Ve bunun için de ciddi evlilik arayan dul bayanlar ilanlarına bakmak ve bunun için de buraya ilan açmak istedim.

Ben bekar daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış olan ve bu evliliğimden bir çocuğum var ve çocuğum benimle birlikte yaşıyor. Bekar çalışan bir beyim. Antalya da yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 47 bekar bir beyim. Benim için önemli olan hayatında önem ve değer verecek evliliği önemseyecek evliliğe değer veren bir beyim. Ben örf ve adetlerine bağlı bir kez daha hayatında bir evlilik düşünen ve hayatında bir kez daha evlilik düşünen bir beyim. Çalışan bekar dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Benim için ciddi evlilik arayan dul bayanlar arkadaş arıyorum. Benim istediğim hayatımda benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve doğru bir evlilik kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Hayatında evliliğin ailenin kıymetini bilen gerçekten aklında evlilik düşüncesi olan ve bir kez daha hayatında evlilik isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Eğer olursa evlendikten sonra Antalya da yaşamak isterim.

Benim için evlenmiş ayrılmış olabilir. Dul olabilir. Çocuğu olabilir. Bekar çalışmasını istemem. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün evine ailesine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de ciddi evlilik arayan dul bayanlar arkadaşlar arıyorum. Yaşı 40-47 arası olan ve evlilik düşünen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben Bayan Rosanne, lütfen e-posta adresim aracılığıyla benimle iletişime geçin.

  2. Merhaba, profilini beğendim ve bir gün seninle tanışmak çok güzel olacak, sakıncası yoksa bana adresinden e-posta gönderebilirsin.

  3. Ben dulum herzaman arayabilirsin.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015