Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Arayan Beyler - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Evlilik Arayan Beyler

Merhabalar ben bekar evlenmiş ayrılmış bekar bir bayanım. Daha önce ki evliliğimden bir çocuğum var. Benim amacım ciddi evlilik arayan beyler ile arkadaşlık kurmak tanışmak ciddi bir ilişki düşünmek istediğimden dolayı buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Aslına bakarsanız daha önce hiç arkadaşlık sitelerine bakmamıştım.

Bu benim için de bir ilk diyebilirim. Ancak günümüzde artık sosyal medyalar yada buralardan tanışmak artık oldukça normal bir durum olarak insanlara yansımış durumda ve bende burada ciddi bir ilişki düşündüğüm için ve ciddi olarak evlenmek isteyen benim gibi bir aile kurmak isteyen bir bey arıyorum. Bunun için de ciddi evlilik arayan beyler ilanını açmak istedim. Biraz kendimden bahsetmek gerekirse ben bekar çalışan aynı zamanda çocuğu ile ilgilenen bir bayanım. Dürüst saygılı samimi bir bayanım. Kırşehir de yaşıyorum.Yaşım 33. Bekar bir bayan olarak tek başına çocuk büyütmek oldukça zor bu zorluk maddi anlamda değilde daha çok manevi anlamda bir zorluk. Çünkü dul olarak tek başına bir çocuk büyütmek oldukça zor diyebilirim. Benim istediğim bir aile kurmak bir yuva kurmak istiyorum. Beni seven anlayan beni önemseyen mutlu bir aile kurmak istiyorum.

Benim gibi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen ve evlenmiş ayrılmış olabilir. Maddi açıdan bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan bir bey arıyorum. İstediği yerde yaşayabilirim. Benim için bu sorun olmaz. Benim gibi düşünen ve bu amaçla ciddi evlilik arayan beyler evlilik düşünen beylerin ve yaşı 33-40 arası olan beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015