Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Arayan Bayanlar - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Arayan Bayanlar

Merhabalar ben Ekrem Adana da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı yapamadık. Ne yazık ki birbirimize uygun olmadığımızı anladık ve zaman içinde aramızda ki bu soğukluk ayrılığa kadar uzandı ve en iyisi ikimiz için de ayrılma yani boşanmak olduğuna karar verdik. Bu nedenden dolayı da bende tekrar evlilik kurmak istediğimden dolayı ciddi evlilik arayan bayanlar arkadaşlar arıyorum.

Biraz daha açıklayarak anlatmak gerekirse. Ciddi düşünen bekar bir beyim.Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çalışan kendi iş yeri olan düzenli ve güzel bir hayatı olan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ve yukarı da anlattığım gibi olmadı.Ve uzun süren bir evlilik değildi. 5 sene sürdü.Ve 3 senedir bekarım. Aslına bakarsanız çoğu erkek bekar hayatını sever özgür olmayı yada özgür olduğunu düşünür. Ancak yaş belli bir duruma gelince bu sanıldığı gibi güzel bir durum olmuyor.İnsan yalnız hissediyor kendini. Benim yaşım 46 bekar çalışan kendi iş yeri olan yalnız yaşayan bekar bir beyim. Benim gibi düşünen hayatında mutlu bir yuva kurmak isteyen ve ciddi evlilik arayan bayanlar arıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşi ile ilgilenen bir beyim.

Benim gibi düşünen ve evlenmiş ayrılmış olabilir. Ciddi bir evlilik ve aile kurmak isteyen çocuğu olabilir. Bakımlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven dürüst sadık kibar bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-45 arası olan ve ciddi evlilik arayan bayanlar arkadaşlar arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015