Mobil Menü:

Ciddi Evlilik Ankara - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Evlilik Ankara

İyi günler ben Ankara da yaşayan bekar çalışan maddi durumu iyi olan ve bu konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaşadım. Ancak pek anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte yaşıyor. Boşanma ayrılma nedenim ise birbirimize karşı beklentilerimiz ve isteklerimiz farklıydı ve bu yüzden anlaşamadık ve ayrıldık. Bende bunun için ciddi evlilik Ankara ilanlarına bakıp tekrar evlilik kurabileceğim bir bey arıyorum.

Biraz kendimden bahsedecek olursam. Ben bekar çocuğu ile birlikte Ankara da yaşayan bekar bir bayanım. Evine ailesine bağlı çocuğu ile ilgilenen bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine bağlı anlayışlı bir bayanım.Çalışan bir bayanım. Yaşım 38.Benim istediğim beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olacak olan ve birbirimizi anlayabileceğim ve ciddi evlilik düşünen bir bey arıyorum. Bir bayan olsun bey olsun bence hayatta doğru kişiyi bulması hayatını birlikte geçirebileceği seveceği sonuna kadar yanında olmak isteyeceği bir hayat arkadaşı olmasını ister. Ve bende bu yüzden ciddi evlilik Ankara ilanımı açmak ve benim gibi evlilik düşünen ve hayat arkadaşı arayan bir bey arıyorum. Hayatımda her zaman doğru karar vermeye çalışan bir bayanım. Tabi her kişi gibi bende bazen yanlış karar verebiliyorum. Ancak insanlar hatalarından ders alıp bunu tekrarlamaması önemlidir. Benim hatam da yanlış insanlara güvenmek inanmak oldu diyebilirim.

Ben benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı bir bey arıyorum. Benim gibi ciddi düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Evlilik düşünen ve benim gibi hayatını birleştirmeyi düşünen ve ciddi evlilik Ankara ilanları ile ilgilenen ve kendine hayat arkadaşı arayan ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşı 38-45 arası olan beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tanismak istiyorum
    Almanya da ve Ankara da yasiyorum

  2. ankaradan yaşı olgun bayan arkadaş arıyorum.

  3. Ben 60 doğumluyum 3 sene önce eşim vefat etti aslen hataylıyım depremde 2 arabam 4 dairem 2 dükkanım gitti yıkıldı buyuzden ankara konut kentte kiralık dairede yalnız yaşıyorum emekliyim görüşmek isterseniz ben hazırım telefonumu yazıyorum.

  4. Benden 2yıl oldu bosandım ciddi bir bayan arıyorum evlenme için.

  5. Gayet güzel uyumlu bir hamfendisiniz bende ankarada yaşıyorum maddi bir sıkıntım yok tanışmak isterim sizle.

  6. Merhaba ben Mehmet sizinle tanışmak isterim WhatsApptan mesaj atabilir misiniz.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015