Mobil Menü:

Ciddi Dul Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Dul Bayan Arkadaş

Merhaba ben Mehmet 46 yaşında dul beyim. İlk evliliğimden üç çocuk sahibiyim. Artık çocuklarım büyüdüler kendi evliliklerinde mutlular. Ancak çocuklarımın da evlenip kendi yuvalarını kurmaları ardından yalnızlığı daha fazla hisseder oldum. Bu nedenle bir dul bayan arkadaş ilanı oluşturarak ben de şansımı denemek istedim. Benim gibi dul, artık çocuklarını yetiştirmiş, yalnızlıktan sıkılan ve yapnızlığını paylaşacak bey arayan bayanların mesajlarını beklemekteyim.

Herşeyden önce evlilik amaçlı olarak bu ilanı oluşturuyorum. Bu nedenle yanlış anlaşılmak istemem. Son derece ciddi niyetleri olan, evlilik düşünen bayan arkadaş arıyorum. Maddi hiçbir beklentim yok. Tek gayem yalnızlığımı beraberce karşıklı paylaşabileceğimiz bir eş bulmak. Mutlu bir evliliğımın olmasıdır.

Maddi sorunlarım yok. Ailemi geçindirecek kadar bir sürekli gelire sahibim. Eş adayından maddi beklentileri olan bayanların yazmamalarını rica ediyorum. Arkadaş ilan sitelerinde genellikle bu gibi mesajları görmekteyim. Maddi çıkar için eş arayan bayanları yani. Bu gibi şeyler ile bana gelmeyin lütfen. Mesajlarınıza yanıt alamazsınız. Ek olarak mesajlarınızda muhakkak sizlerinde kriterleri olacaktır yazarsanız okumak isterim. Dürüstçe yazılmış her mesajı ilgi ile okuyup yanıtlayacağımdan emin olabilirsiniz. Aksi mesajlar için yapılacak pek bir şey yok sanırım.

Son olarak dürüstçe yazmam gerekir ki; arkadaşlık sitelerinde yer alan ilanlara sürekli rastlasam da ilk defa kendim için bir ilan oluşturuyorum. Bu nedenle neler yazılır pek bilemiyorum. Diğer ilanlara da bu ilanı yazmadan önce bir göz attım. Hızlı ilan oluşturmak istemedim kendimi bu şekilde daha iyi ifade edebileceğimi düşündüm. Siz de kendinizi ifade edebileceğiniz mesajlar yazarsanız ilk defa okuyacak biri olarak ben hakkınızda daha doğru bir intiba ile mesajlarınızı yanıtlamaya çalışırım. Mesajlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selamün aleyküm ben Ebru aslen Kosovalıyım şu an Selanik’ten yazıyorum Türk elhamdülillah Müslüman Türk kızıyım amacım ciddi ileriye dönük doğru dürüst bir beyefendiyle tanışmak adım atmak mutluluğun yoluna doğru benim için saygı sevgi dürüstlük önemli benim hayat arkadaşım neredeyse ben oradayım isterse dünyanın öbür ucu olsun bu arada 28 yaşındayım hiç evlenmedim bekarım 1 67 boy 58 kilo uzun saçlı kızıl renkli benimle ciddi anlamda tanışmak isterseniz beklerim saygılar

  2. Merhaba, benim adım Aaliyah, seninle tanışmayı çok isterim bana cevap ver bu benim özel e-posta adresi

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015