Mobil Menü:

Ciddi Biriyle Evlenmek İstiyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Biriyle Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben İzmir de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Amacım da yada ciddi biriyle evlenmek istiyorum bu ilanı açma amacım da arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek istediğim için buraya ilan açmak istedim. Dürüst saygılı çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Gerçekten hayatında yeni insanlarla tanışmak ve konuşmak isteyen bir bayanım.

Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan ailesi ile birlikte İzmir de yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 32 dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak hayatıma biraz olsun değişiklik katmak istediğim için yada bu düşünceyle ciddi biriyle evlenmek istiyorum ilanını açmak istedim. Aslında önce ilan açma gibi bir düşüncem yada fikrim yoktu. Ancak daha sonradan bakınca en iyisi kendi ilanını açmak diye düşündüm ve işte buradayım. Kitap okumayı gezmeyi eğlenmeyi seven arkadaşları ile vakit geçirmesini seven spor yapan bakımlı bir bayanım. Eğlenceli ve anlayışlı birisiyimdir. Amacım gerçekten arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak bu yüzden de bu konuda aynı düşüncede olan bir arkadaş arıyorum. Benim için yaşadığı yerin önemi yok. Önemli olan bence birbirimizi anlayabilmek ve gerçekten birbirimize karşı saygılı ve dürüst olmak diye düşünüyorum. İnsanın etrafında gerçek arkadaşlıklar kurması gerçek dostluklar kurması önemli bence. Çünkü etrafımıza yada çevremize baktığımızda eskisi gibi arkadaşlıklar yada insanların birbirine saygı duyduğu bir ortam yok pek. İşte bende bu nedenden dolayı burada kendime bir arkadaş aramaya karar verdim.

Benim evlilik düşünen ve bu amaçla buraya ciddi biriyle evlenmek istiyorum ilanını açan bir bayanım.Arkadaş edinmek gerçekten zor bir şey aslında insanın bir sürü arkadaşı olabilir. Ama zor zamanında yada canı sıkıldığında dertleşmek istediği zaman kimseyi bulamıyorsa bence o kişinin gerçekt arkadaşı yoktur. İşte bu durum da beni bu yüzden buraya getirdi. Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak isteyen ve erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015