Mobil Menü:

Ciddi Bayan Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Bayan Arıyorum

Merhabalar ben Yavuz bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşimi erken kaybettim. Erken yaşta vefat etti.Ve ben de daha fazla yalnız olmak yalnız kalmak istemediğimden ciddi bayan arıyorum evlenebileceğim gerçekten bir ömür yanımda olacak birbirimizi analyabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam. Bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan kendine ait bir evi olan maddi konuda rahat olan bir beyim. Eşim erken yaşta vefat etti. Uzun bir süre tekrar evlenmeyi düşünmedim. Ancak bir erkeğin tek olması yalnız olması ne kadar zor bilemezsiniz. Yaşım 47 Bursa da yaşayan bekar bir beyim.Dürüst saygılı kibar nazik kültürlü evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini ailesini her şeyden önce tutan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. 5 senedir bekar yaşayan bir beyim. Ve artık yalnız olmak yalnız kalmak istemiyorum işte bunun için de evlenebileceğim benim gibi ciddi bayan arıyorum. Ben ciddi bir ilişki isteyen evlilik düşünen aklında evlilik olan bir beyim. Ve tanışacağım yada tanışmak istediğim bayan arkadaşında aklında bu durum olmasını isterim. Evliliğimden bir çocuğum var ve o da artık o kadar küçük değil ve çocuğum da kararıma saygı duyuyor tabi benimle birlikte yaşıyor.

Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış veya eşini kaybetmiş de olabilir. Çocuğu olabilir. Önemli olan birbirimizi tanımak benim gibi ciddi düşünenen aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla tanışmak konuşmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini ailesini düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-47 arası olan evini ailesini düşünen saygılı samimi dürüst ciddi bayan arıyorum ve Bursa da yaşamak isteyen bir bayan olması da benim için önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015