Mobil Menü:

Ciddi Aşk Evlilik Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Ciddi Aşk Evlilik Sitesi

Merhabalar benim ismim Duygu bekar çalışan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ayrılmamızın sebebi ise anlaşmazlık ve birbirimizi tam olarak anlayamamak çünkü ne kadar evlenmiş de olsak belli bir süreden sonra insan istediği sevgiyi göremiyor. Ve insan birbirini tam olarak tanımadığını anlıyor. Bunun için tekrar evlilik düşünmeye karar verdim bunun için de ciddi aşk evlilik sitesi aramaya karar verdim ve bu konuda gerçekten ciddi düşünen bir bey arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak bahsedecek olursam. Bekar çalışan kendi halinde yaşayan yalnız yaşayan bir bayanım. Yaşım 38 bekarım. Daha önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Dürüst saygılı maddi konuda bir beklentim yok çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Benim istediğim ciddi evlilik düşünüyorum benim gibi düşünen evlilik düşünen mutluluk arayan bir bey arıyorum. İzmir de yaşıyorum. Yalnız yaşıyorum. Hayatımda bir kez evlilik yaptım ancak uzun süren bir evlilik değildi. Ve birbirimize uygun olmadığımızı anladık ve ayrılmaya karar verdik. Ciddi aşk evlilik sitesi ilanımla ilgilenen ve benim gibi düşünen bir bey arıyorum. Benim istediğim beni düşünen anlayan dinleyen gerçekten hayatında eşi ve ailesi ile mutluluk arayan bir bey arıyorum.

Evlilik düşünen ve bu yüzden de hayatında tekrar mutluluğu arayan eşine karşı saygılı sevgili ve dürüst olan mutlu olmak isteyen kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan dürüst saygılı kibar nazik evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok ailesine evine bağlı bakan bir bey olsun benim için yeterli. Benim gibi ciddi aşk evlilik sitesi ile ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bana ulas.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015