Mobil Menü:

Ciddi Arkadaşlık Evlilik Siteleri - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Arkadaşlık Evlilik Siteleri

Bir bayan olsun bey olsun önce eşi ile arkadaş olabilmeli ona değer vermeli onunla arkadaş gibi olmalı bana göre. İşte bu yüzden bende hayatımda bana değer veren beni önemseyen ve gerçekten beni mutlu edecek bir bey aramaya karar verdim. Artık belli bir yaştan sonra insanın karşısına doğru kişinin çıkması pek zor olabiliyor. İşte bunun için ciddi arkadaşlık evlilik siteleri bakmaya ve kendime uygun bir bey bulmaya karar verdim.

Biraz kendimden bahsedecek olursam. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var benimle birlikte kalıyor. Çocuğu ile ilgilenen evine ailesine düşkün bir bayanım. Evlenmeyi düşünme sebebim ise hem dul olmak hem de bu şekilde yaşamak toplum içinde zor bir durum hem de mutlu bir aile kurmak mutlu olmak istediğimden dolayı ciddi arkadaşlık evlilik siteleri bakmak ve kendime uygun bir eş bulmak istedim. Yaşım 41 çalışan ve Tokat da yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi kibar kültürlü bakımlı bir bayanım. Benim istediğim veya benim düşüncem beni mutlu edecek hayatında bana değer verecek bir eş arıyorum. Evine ailesine düşkün bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok.

Benim gibi düşünen ve bu amaçla ciddi arkadaşlık evlilik siteleri arayan ve evlenmiş ayrılmış olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. Evlendikten sonra eğer birbirimizi gerçekten anlayabilirsek ve tanıyabilirsek istediği yerde yaşayabilirim.Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün eşine değer ve önem veren bir bey arıyorum. Yaşı 41-55 arası olan ciddi düşünen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015