Mobil Menü:

Ciddi Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Arkadaş Sitesi

Ciddi bir ilişki arayan hayatını birleştirmek isteyen ve bu nedenden dolayı da ciddi arkadaş sitesi bakan bir bayanım. Ancak ne kadar bu tür sitelere baksam da tam olarak aradığım gibi bir site bulamadım işte bu nedenden dolayı da bende daha önceden takip ettiğim bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi söylemek istedim.

Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı saygılı dürüst sorumluluklarını bilen ve hayatını birleştirmek isteyen ciddi bir ilişki düşünen ve evine ailesine bağlı evini ve ailesini düşünen bir bayanım. Çalışıyorum ve Çanakkale de yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım bekarım kendi halinde yaşayan bekar bir bayanım. Ailem Muğla da yaşıyor ben iş nedeniyle buraya geldim ve burada yaşıyorum. Ciddi bir ilişki düşünen ve evlenmeyi düşünen bir bayanım. Bunun için zaten ciddi arkadaş sitesi bakıyordum. Ama tam olarak beklediğimi bulamadım ve bunun için de kendi ilanımı açmak ve kendimi buraya tanıtmak istedim. Ben evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ve işi işle ilgilenen ve pek bir sosyal çevresi olmayan daha çok işten eve gidip gelen bir bayanım. Yaşım 28 bekarım. Artık evlenmek istediğimden dolayı da ciddi bir ilişki aradığım için bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim gibi evine ailesine bağlı saygılı dürüst evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven maddi konuda bir beklentim yok. Sadece evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Hiç evlenmemiş yada evlenmiş ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim bu çocuk sevmediğimden değil bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim. Evine ailesine bağlı sorumluluklarının farkında olan gece hayatı olmayan ve kötü bir alışkanlığı olmayan bir bey arıyorum. İlgilenen ve yaşı 28-35 arası olan ve ciddi arkadaş sitesi ilanlarına bakan ve ilanımla ilgilenen ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015