Mobil Menü:

Çeşmede Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Çeşmede Bayan Arkadaş

İyi günler ben İzmir Çeşme de yaşayan bir beyim. Aslında aklımda uzun zamandır vardı bir arkadaşlık sitesine üye olmak yada artık ücretsiz bakmak yada bunun gibi ilan açmak. Ancak kendi açımdan bir süre boyunca kararsız kaldım. Ve bu nedenle beklemeye aldım. Ancak son zamanlarda yaşadığım bazı olaylardan dolayı yalnızlığım daha da ağır geldi. Ve bu nedenden dolayı çeşmede bayan arkadaş yaşayan veya burada yaşamak isteyen.

Yada İzmir ve çevresinden yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. İşte bu nedenden dolayı artık bende ilan açmaya karar verdim. Ve benim için bu arkadaşlık sitesi daha uygun geldi ve buraya ilan açmak bana çok mantıklı geldi. Biraz kendimden bahsedeyim. Yaşım 49 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir düzeni olan bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar nazik bir beyim. Bakımlı ve kendine özenen bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var oda kendine ait bir düzen kurdu. Benim istediğim sıcak bir yuva kurmak beni anlayan eve geldiğimde dertleşe bileceğim anlaşabileceğim beni dinleyecek yanımda olacak bir bayana ihtiyacım var. Benim istediğim sevgi ve saygı ve dürüstlük. Benim evlilikten istediğim bu. Hiçbir şey yapmasın sadece dürüst, sıcak kanlı samimi olsun yeter. Bunlar benim istediğim. Evine ailesine düşkün bir beyim. Maddi durumum iyi çalışıyorum kendime ait bir dükkanım var. Ve onu işletiyorum. Evlendikten sonra İzmir Çeşme de yaşamayı düşünüyorum. Bu nedenden dolayı çeşmede bayan arkadaş arıyorum. Ailesine düşkün ve ailesine sahip çıkan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Eşi ile vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen bir beyim. Evleneceğim bayanı bulmak istiyorum.

Bir bayanda istediğim şeyler bir aile kurmak isteyen yaşı 40-49 arası olabilir. Ve ailesine düşkün aile bağları kuvvetli ve eşi ile vakit geçirmesini seven ve ailesi ile olmayı seven bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum. Ve çeşmede bayan arkadaş yaşayan veya yaşayacak bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba bende çeşmedeyim görüşebilirix

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015