Mobil Menü:

Çayeli Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Çayeli Bayan Arkadaş

İyi günler herkese ben Rizenin Çayeli ilçesinde yaşayan bir beyim. Hayatımda bir kez evlilik yaptım ancak eşim vefat etti. Ve bende 2 çocuğumla beraber kaldım. Ve onlar büyüyüp kendilerine bir düzen kurana kadar da tekrar evlilik gibi bir durum düşünmemiştim. Ancak Çayeli bayan arkadaş arayarak orada yaşayan veya Rize de yaşayan bir bayan aramaya başladım internet ortamında.

Ve kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bulmaya çalıştım. Ve internette bu yüzden bir arama yapmaya başladım. Ve kendime uygun olacağını düşündüğüm bu arkadaşlık sitesini buldum ve bu ilanı açmaya çalışmak istedim. Nasıl buraya ilan açmaya karar verdiğimi ve kendimi açıklamaya çalıştım elimden geldiğince. Şimdi de biraz kendimi size tanıtmak isterim. Yaşım 51 bekar bir beyim. Dediğim gibi daha önce bir evlilik yapmıştım ancak eşim erken yaşta vefat etti. Ve 2 çocuğuma adadım hayatımı işte onlar kendilerine ait bir düzen kurana kadar da düşünmemiştim.Ancak şimdi onlar kendine ait bir düzen kurdular ve bende yalnızlığımı aşırı derecede hisseder oldum. Emekli, aynı zamanda çalışan hobi olarak çalışıyorum kendime ait bir dükkanım var ve onu işletiyorum. Rize Çayelin de yaşıyorum. Kendime ait bir evim var. Ve eğer kısmet olursa da evlenirsem yada evleneceğim bayanı bulursam burada yaşamayı düşünüyorum. Çünkü artık bir düzenim var burada ve bunu bozupta başka bir yerde yaşamak istemem. Dürüst, saygılı, samimi, nazik, kibar, kültürlü bir beyim. Hayatımı birleştirebileceğim benim gibi aynı düşüncelere sahip evliliğin önemini anlayan bilen hayatına bir arkadaş eş arayan Çayeli bayan arkadaş arıyorum. Rize ve ya Çayelinde yaşamak istemesi benim için önemlidir.

Bir bayanda olmasını istediğim tek şey dürüstlük, saygı, samimi bir bayan arkadaş arıyorum. Ve yaşı 45-50 arası olabilir. Bekar evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Ailesine bağlı ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Ben eşi ile vakit geçirmesini seven bir beyim ve hayatımda aradığım bayan arkadaşta bu şekilde olmasını isterim. Ve Çayeli bayan arkadaş arıyorum ilanıma cevap verecek bayan arkadaşları ciddi düşünecek evlenmeyi düşünen bayanları beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015