Mobil Menü:

Çankırı Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar - Bayan Telefon Arkadaşı, Bayan Telefon Numaraları, Kız Telefon Arkadaşı Numaraları, Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Çankırı Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar

Life Port olarak iller genelinde gelen arkadaşlık ilanları ve istekleri doğrultusunda yeni kategoriler ile ilan filtrelerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Çankırı ve çevresinden gelen ilanlar nedeni ile çankırı telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi ile Çankırı ve çevresinden telefon arkadaşı arayan bayanlar ile yine Çankırı ve çevresinden bayan telefon arkadaşı arayan bay ziyaretçilerimizin eklemiş olduğu ilanlar, ilan yanıtlarına bu kategoride ulaşabilirsiniz ya da kendi ilanınızı ekleyebilirsiniz.

Her geçen gün artan takipçi sayımız ile ücretsiz arkadaşlık ilan dizini niteliğinde olan Life Port yine ziyaretçilerine her kategoride ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kar amacı gütmeksizin tüm işlevleri ile üyelik gerektirmeden arkadaşık ilanlarına erişimi, yeni ilan ekleme ya da ilanları yanıtlama imkanı veren Life Port bu yönleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Life Port üzerinde tüm ziyaretçiler üye olmaksızın ve herhangi bir ücretlendirme ile karşılaşmadan tüm ilanlara erişebilirler, kendi ilanlarını oluşturabilirler ya da ilanları yanıtlayabilirler. Ancak verilen ilanlar ya da ilan yanıtları içeriklerinde rencide edici ifadeler ya da kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin paylaşıldığı ilanlar ve ilan yanıtları onaylanmayarak yayına alınmamaktadır. Bu kısa kurallar bütünü ile ilanların belli bir seviyede tutulması yanında ziyaretçilerin de güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba adım Emre bir kızla tanışmak istiyorum lütfen yorum atarmisin.

  2. mrh arkadaslar 35 50 yas arası dul bayan arkadaslarla tanısmak gorusmek ilerı ye yonelık arkadaslık kurmak sohbet etmek ıstıyorum no dan bana ulasabılırsınıız bu arada ısmım kenan

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015