Mobil Menü:

Çankırı dan Dul Bayanım - Dul Bayan Arkadaş

Çankırı dan Dul Bayanım

Merhaba ben Ülkü Çankırı da yaşıyorum 42 yaşındayım. 40 50 yaş arasıolgun dul beylerin yorumlarını bekliyorum. 30 lu yaşlarımda biten ilk evliliğimden bu yana hiç evlenmedim ve ilk evliliğimden hiç çocuğum olmadı. Başına buyruk, özgür ruhlu yaşadım hep. Benim gibi hayatı doya doya yaşamış ve artık kafasına uygun biri ile ikinci baharını yaşamak isteyen olgun beylerin yazmalarını bekliyorum.

Artık yetişmiş olmak kaydı ile kaç çocuğu olduğu pek önemli değil. Benim gibi maddi sorunu olmaması önemli. Beraberce kimselere muhtaç olmadan kalan yıllarımızı rahat içinde beraber yaşamak isteyen beyler özellikle tercihimdir.

Çankırı ve çevresinden olması benim için önemli. Zira bu çevreden her ikimizinde olması muhakkak bir yerlerden tanışıyor olmamız anlamına gelir. Ortak kültür benzer hayat tarzı ile uyum sorunu yaşamaksızın güzel bir arkadaşlık ardından hayatını bir bayan ile birleştirmeyi isteyen beyler özellikle yazsınlar.

Kriterlerim dışındaki beyler yazmasınlar rica edicem. Aksi haldeki yorumlara cevap vermeyi planlamıyorum bilginiz olsun. Yorumlarınızda biraz kısaca kendinizden bahsetmeniz özellikle ricamdır. Sizin hakkınızda bende uyanacak ilk intiba sizin için de önemli ise biraz dikkatli ve düzgün yorumlar yazarsanız her şey çok daha iyi başlar ve ilerler düşüncesindeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015