Mobil Menü:

Çanakkale li dulum erkek arkadaş arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Çanakkale li dulum erkek arkadaş arıyorum

Merhaba ben Çanakkele de yaşıyorum, ismim Çiğdem, 38 yaşında dul bir bayanım. Yıllar önce kısa süreli bir evliliğim oldu. Benim gibi dul beyler ile tanışıp ciddi bir arkadaşlık kurarak hayatımı birletirmek istiyorum.

Öncelikle Çanakkale de yaşıyorum ve yıllardır buraya çok alıştım. Bu nedenle benim gibi Çanakke de yaşayan ve burayı çok seven beylerin yazmasını istiyorum. Ayrıca dul olduğumu yazmıştım, aradığım kişi de dul olabilir, çocuğu olabilir önemli olan karşılıklı fikir yapımızın uyuşması. Diğer sosyal ve ailevi meseleleri çok iyi anlaşan iki kişinin kolayca üstesinden gelebileceğine inanıyorum.

Maddi bir beklentim fazla yok. Kendi ayakları üzerinde yıllarca durmuş bir bayanım be en azından bir bayan kadar olamayan hiç kimse yani kendi ayakları üzerinde maddi anlamda duramayan kimse yorum yazmasın rica ediyorum. Dış görünüş olarak bakımlı sayılacak bir bayanım ve yanımdaki beyin de kendi kendine bakmasını tabiki isterim.

Yaş olarak 40 ile 45 yaş arası anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Diğer yaş gurupları yazmasınlar boşuna yanıt vererek ilgilenmeyi düşünmüyorum. Zamanım çok değerlidir. Boş sohped için de ayrıca yazmayın rica edicem. Kriterlerimizin uyuştuğu beyler ile yeterince sohped etmeden görüşme telefonda konuşmak dahi düşünmüyorum. Yorumlarınızda kriterlerimizin ne kadar uyuştuğundan, sizinde olmassa olmazlarınız neler? Bir aileden beklentileriniz neler? yazın lütfen bende nasıl birine yanıt yazacağımı bileyim istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba, ismim Hüseyin, bekarım ve 41 yaşındayım.
    Çanakkaleye yeni taşındım. Aslında COMU den mezun olmustum…yurt dışı is güç derken tekrar geldim buraya. Akademik karıyerim var. Sosyal medya aracılığı ile konuşabilirsek sevinirm. Benimde başımdan bir evlilik geçti ve tekrar ciddi bir ilişki düşünüyorum. Görüşmek dileğiyle…

  2. bende canakkale de calisiyom eceabatta

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015