Mobil Menü:

Çanakkale Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Çanakkale Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Çanakkale de yaşayan bekar bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine düşkün bir bayanım. Ben aslında Çanakkale arkadaş sitesi bakıyordum. Tabi bir sürü arkadaşlık siteleri var ancak pek bana uygun gelmedi ve zaten takip ettiğim bu arkadaşlık sitesine bunun hakkında bir ilan açmak daha uygun olur diye düşündüm.

Ve bunun için de Çanakkale arkadaş sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 27 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan dürüst saygılı samimi sıcak kanlı içten bir bayanım. Ben evlilik düşünmüyorum bunu belirtmek isterim ki eğer ciddi düşünen bir bey yazarsa haksızlık etmek istemem. Bunun için baştan söylemek yazmak istedim. Ben arkadaşlık kurmak edinmek yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak dertleşmek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Benim gibi arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak yeni insanlarla tanışmaya açık olan ve amacı arkadaşlık dostluk kurmak olan bayan veya erkek arkadaşlar aradığım için bu ilanı açmak istedim.

Benim için yaş pek önemli değil yaşı yada özel hayatı beni ilgilendirmez. Ben benim gibi arkadaş edinmek ve sohbet etmek isteyen beni anlayacak karşılıklı olarak birbirimizi anlamak sohbet etmek konuşmak isteyen arkadaş edinmek isteyen bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Benim gibi bu amaç doğrultusunda Çanakkale arkadaş sitesi bakan veya ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba safak ben uzunboylu beyim gerçekten samimi yalansız olması dileğimle canakkale merkezdeyim iyi geceler diliyorum.

  2. Tanışmak isterim durust ve duygusallığa önem veren biriyim bana ulaşmak istersen.

  3. Çanakkale’den selam ismim korhan tanımak isterim sizi.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015